Dünya İmplant Kongresi Türkiye'de

Eylül 2013’te İstanbul’da gerçekleşecek

Dünya İmplant Birliği'nin (International Congress of Oral Implantologists-ICOI) 2013 yılında düzenlenecek uluslararası kongresi, Türkiye'de yapılacak. ICOI Meffert İmplant Enstitüsü Başkanı Dr. Ali Arif Özzeybek, 2013 yılının Eylül ayında gerçekleştirilecek kongre için İstanbul'un yanı sıra Londra, Madrid ve Tokyo'nun yarıştığını bildirdi. ABD'nin Las Vegas ve Chicago kentlerinde yapılan toplantılarda, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte kongrenin İstanbul'da düzenlenmesi için büyük gayret sarf ettiklerini anlatan Özzeybek, ''Büyük yarış sonunda ipi İstanbul'un göğüslemiş olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Böylesine önemli bir toplantının Türkiye'de yapılması, hem ülkemizin bu alanda tanınmasına hem de Türk diş hekimliğinin gelişmesine büyük katkı sağlayacaktır'' diye konuştu. Özzeybek, 55 ülkeden 2 binin üzerinde diş hekiminin katılımının beklendiği kongrede, implant ve bio meteryaller ile kök hücre çalışmalarındaki son gelişmelerin ele alınacağını söyledi.

 
 
 
 
 
2008 DisHekimi.com, Tüm Hakları Saklıdır.
                  
dishekimi.com'un içeriği, kullancı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz.
Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut ilaç tedavisinin değiştirilmesi kesinlikte tavsiye edilmez. dishekimi.com'un içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir.