Dishekimi.com On-Line Eğitimler

Dişhekimlerinin Sürekli Mesleki Eğitimi kapsamında hazırlanmış olan on-line Ortodontik Teşhis ve Temel Tedavilere Giriş Eğitim Videoları www.dishekimi.com da yayınlanmaya başlamıştır.

Dişhekimlerinin mezuniyet sonrası mesleki sürekli gelişim alanlarından bir tanesi olan Ortodonti Eğitimleri, Dr. Barış ÜNLÜ tarafından hazırlanan on-line eğitim videoları ile www.dishekimi.com ‘da hizmete sunulmuştur.

Temel vakaların ve temel tedavi yöntemlerinin teorik bilgi ve uygulama esasları ile birlikte vakalar üzerinde anlatıldığı eğitim videoları, 7 günlük kullanım periyotları ile kullanıcılara sunulmaktadır.

İçeriği sürekli zenginleştirilmekte olan on-line eğitim listesine http://www.dishekimi.com/shopping/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 
 
 
 
 
2008 DisHekimi.com, Tüm Hakları Saklıdır.
                  
dishekimi.com'un içeriği, kullancı bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz.
Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut ilaç tedavisinin değiştirilmesi kesinlikte tavsiye edilmez. dishekimi.com'un içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir.